O nas

Szybki kontakt

             605 573 034
             783 666 166

Zakład Pogrzebowy Hades to firma rodzinna z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Biuro naszego zakładu mieszczą się w województwie podkarpackim – w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza 46. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas usługi związane z organizacją pogrzebu osób bliskich naszych Klientów odpowiadały najwyższym standardom. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe głównie na terenie województwa podkarpackiego, ale także na obszarze całego kraju. Służymy Państwu profesjonalną pomocą przez całą dobę. W fachowy sposób zajmujemy się organizacją pogrzebów wszystkich wyznań i obrządków, ceremonii świeckich oraz kremacji.

Usługi pogrzebowe realizujemy z wyczuciem, profesjonalizmem i zdobywanym przez lata doświadczeniem. Organizowane przez nas uroczystości są w pełni dostosowane do oczekiwań bliskich osoby zmarłej, a wypracowane metody działania pozwalają udzielić pogrążonej w smutku rodzinie wsparcia organizacyjnego oraz merytorycznego, odciążając ją jednocześnie od załatwiania różnych spraw związanych z formalną stroną pogrzebu. Dopełniamy wszelkich formalności pogrzebowych – zgodnie z Państwa życzeniem.

Mogą Państwo również liczyć na nasze doradztwo w wyborze usług oraz akcesoriów pogrzebowych. Staramy się pomóc w podjęciu szeregu decyzji dotyczących rodzaju pogrzebu, trumny, kwiatów czy kwestii wykupienia kwatery na cmentarzu, które w tym szczególnie trudnym czasie muszą zostać podjęte.

Zawsze staramy się wypełniać nasze obowiązki zawodowe tak, aby mieli Państwo poczucie naszej kompetentnej i pełnej szacunku, lecz nienarzucającej się obecności, którą będą Państwo odczuwać zawsze wtedy, kiedy będą jej potrzebować. Przykładamy szczególną wagę nie tylko do rzetelności świadczonych przez nas usług, ale przede wszystkim do zapewnienia Państwu poczucia bezpieczeństwa i spokoju w tym bolesnym okresie.Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie na wszystkich etapach organizacji pogrzebu. Powierzając nam organizację ceremonii pogrzebowej, zyskują Państwo pewność, że zadbamy o każdy szczegół mający wpływ na przebieg uroczystości. Gwarantujemy kompleksową opiekę nad całym pogrzebem. Zajmiemy się wszystkim z pełnym zaangażowaniem i należytym szacunkiem. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę każdego dnia tygodnia pod numerem telefonu: 605 573 035.

Przewiń na górę