Nieustannie dbamy o to, aby wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się najwyższą jakością oraz różnorodnym wzornictwem. Poza produkcją i sprzedażą nagrobków w naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi, jak:
– produkcja pomników nagrobnych,
– renowacja starych grobów i grobowców,
– wykonawstwo grobowców,
– demontaż i montowanie nagrobków granitowych,
– wydawanie zezwoleń na budowę i remonty grobów i grobowców,
– grawerowanie i montaż liter na nagrobkach,
– produkcja tablic nagrobnych, granitowych,
– produkcja akcesoriów nagrobkowych,
– wykonywanie fotografii i portretów nagrobnych,
– wykonywanie parapetów, blatów kuchennych oraz inne produktów

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin w siedzibie naszej firmy, która znajduje się pod adresem: Jareniówka 217. 

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji usługi.

ZAKŁAD KAMIENIARSKI

Kamieniarstwo i pomniki

Wśród usług, które świadczymy dla naszych Klientów, znajdą Państwo także wykonywanie kompleksowych prac związanych z branżą kamieniarską.

Pragnąc uczcić pamięć Państwa bliskich, wydobywamy z kamienia to, co najpiękniejsze. Nagrobki i pomniki wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją już od prawie 30 lat – zarówno na podstawie gotowych wzorów, jak i według Państwa indywidualnych projektów.

Specjalizujemy się głównie w produkcji nagrobków granitowych. W stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli tworzonych z najlepszych jakościowo odmian granitu, które są projektowane z uwzględnieniem tradycji i ponadczasowej elegancji. Długoletnie doświadczenie, rozbudowany park maszynowy przeznaczony do wycinania i profesjonalnej obróbki kamienia oraz duży skład płyt granitowych pozwala nam w szybkim czasie zrealizować każde indywidualne zamówienie Klienta. Zapewniamy kompleksową usługę, począwszy od projektu, poprzez wykonanie, aż po montaż nagrobka na cmentarzu.

Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby uwzględniać możliwości finansowe naszych Klientów, dlatego też w sprzedaży posiadamy pomniki i nagrobki na każdą kieszeń.

Zapraszamy do kontaktu 24h 

Przewiń na górę